Podopolagački radovi, montaže podnih sistema i zidne obloge

EKO PARKET Hoblovanje parketa Beograd Palilula

Podeli preduzeće:
EKO PARKET
0 (0 utisaka) | NAPIŠI RECENZIJU
Belobrdska 13, 11000, Beograd
Trenutno otvoreno: 08:00-16:00

Upiti

Imaš pitanje? Ostavi upit i dobićeš odgovor u najkraćem mogućem roku.

Pošalji upit

Radno vreme

  • ponedeljak
    08:00-16:00
  • utorak
    08:00-16:00
  • sreda
    08:00-16:00
  • četvrtak
    08:00-16:00
  • petak
    08:00-16:00
  • subota
    /
  • nedelja
    /

Ocena

0
(0 utisaka)
NAPIŠI RECENZIJU
Pročitaj utiske

O preduzeću

Hoblovanje parketa Beograd – Palilula | EKO PARKET

Potrebno vam je hoblovanje parketa u Beogradu?
EKO PARKET je firma koja se profesionalno bavi obradom, reparacijom i ulepšavanjem parketa na području Palilule, ali i u svim drugim delovima Beograda.
Od 2018. godine, naša specijalnost su drveni podovi – hoblovanje, lakiranje, reparacija, kao i ugradnja parketa i laminata.

Naš cilj je da vaš stari parket ponovo izgleda kao nov, uz savremene tehnike obrade i vrhunsku završnu obradu.


Hoblovanje parketa Beograd Palilula

Hoblovanje je idealno rešenje ukoliko želite da obnovite postojeći parket bez zamene.
Proces uključuje skidanje površinskog sloja, uklanjanje oštećenja, ogrebotina i neravnina, čime se dobija potpuno nova i ravna površina spremna za lakiranje ili uljenje.

EKO PARKET nudi hoblovanje parketa po odličnim cenama, uz brz i efikasan rad.
Naš tim se trudi da svaki pod dobije vrhunsku završnu obradu, bez prašine i bez oštećenja zidova i nameštaja.

Na raspolaganju smo klijentima iz celog Beograda, a zahvaljujući iskustvu i savremenoj opremi, uvek garantujemo maksimalan kvalitet.


⭐ Zašto je hoblovanje pravi izbor?

  • produžava vek trajanja parketa

  • uklanja ogrebotine, udubljenja i fleke

  • osvežava izgled prostora

  • jeftinije je od zamene podova

  • omogućava novi vizuelni stil uz lakiranje ili uljenje

Hoblovanje daje parketu potpuno novi izgled i vraća mu prirodnu lepotu, što prostor čini toplijim i elegantnijim.


🧰 Zašto odabrati EKO PARKET?

Naš stručni tim je uvek tu da pruži preporuku, savet ili objašnjenje o svemu što vas zanima.
Trudimo se da klijent dobije punu informaciju o procesu, materijalima i rezultatima, jer smatramo da dobra komunikacija stvara poverenje.

EKO PARKET je poznat po profesionalizmu, preciznosti i poštovanju dogovorenih rokova.
Uvek smo dostupni putem telefona i email-a i spremni da odgovorimo na svako pitanje.


🎯 Naša misija

Cilj nam je da kroz znanje, iskustvo i kvalitetnu izradu rešimo sve potrebe klijenata kada je u pitanju obrada parketa.
Želimo da svaki prostor dobije novi sjaj i da naši klijenti uživaju u izgledu svojih podova dugi niz godina.


📞 Kontakt

Za sve informacije, ponude i zakazivanje hoblovanja parketa, možete nas kontaktirati:

📱 Telefon: 069/2797-004
📍 Lokacija: Palilula, Beograd

EKO PARKET – Vaš pouzdan partner za hoblovanje parketa u Beogradu!


Galerija


Proizvodi i usluge


Radno vreme

  • ponedeljak
    08:00-16:00
  • utorak
    08:00-16:00
  • sreda
    08:00-16:00
  • četvrtak
    08:00-16:00
  • petak
    08:00-16:00
  • subota
    /
  • nedelja
    /

Ukoliko ste zainteresovani za proizvode i usluge firme, ostavite upit i dobićete odgovor u najkraćem mogućem roku. Upit će biti vidljiv na portalu

Jesi li čovjek ?

Oceni preduzeće i napiši svoj utisak o saradnji.

Tvoja ocena:
Jesi li čovjek ?

Slične kompanije

SZR Sunčica

Zidanje i izgradnja objekata i fasaderski radovi Beograd

Starca Vujadina 7a, 11080 Beograd, Zemun

SZTR Drvolux

Plastifikacija medijapana Srbija Veternik

Улица Три багрема 27, 21000 Novi Sad

Frigowat Bajmok

Popravka klima uređaja Subotica

Petefi Šandora 32, 24210 Subotica

MARKO MLADENOVIĆ PR ELEKTROSISTEM

Izrada PLC programa i tehničke dokumentacije Gornji Milanovac

Улица Наталије Царевић 64, 32300 Gornji Milanovac

LIMOMONT

Kompletni krovopokrivački radovi Beograd Zvezdara

Nikole Marinkovića 36, 22306 Belegiš

SGS Gradnja

Izgradnja stambenih kuća od temelja do krova Novi Sad

Ratarska 22, 21000 Novi Sad