Dodaj svoju kompaniju
DOO MIN-PROM ZUBIN POTOK

DOO MIN-PROM ZUBIN POTOK


Arsenija Čarnojevića 22, 38228 Zubin Potok

Stacioni më i mirë i karburantit Zubin Potok |

Min Prom DOO është një kompani që operon që nga viti 2003, në qytetin Zubin Potok. Në stacionin tonë të karburantit mund të gjeni të gjitha llojet e karburantit, vajit dhe përmbajtjeve të tjera shoqëruese. Ne dallohemi me shërbimin tonë dhe çmimet më të mira për produktet tona.


Stacioni më i mirë i karburantit Zubin Potok 


Konsiderohemi se jemi stacioni i karburantit me çmimet më të mira të lëndëve djegëse në Zubin Potok. Gjatë punës tonë në këtë biznes, ne kemi fituar një numër të madh të klientëve të kënaqur të cilët janë një rekomandim dhe dëshmi e mirë që jemi një kompani e suksesshme.

Me punë të përgjegjshme dhe çmimet më të favorshme, ne kemi fituar një reputacion të madh në mesin e stacioneve të karburantit në Zubin Potok dhe rrethinat e saj, dhe punonjësit tanë janë të gatshëm të plotësojnë nevojat tuaja në maksimum. Ato që ju garantojmë janë shërbimi cilësor dhe çmimet më të mira.

Ne i kushtojmë vëmendje dhe mbështetje të plotë klientëve tanë në zgjedhjen e duhur të produktit dhe shërbimit. Ne kemi ide të reja, projekte të reja dhe një kohë të re në të cilën duam të tregojmë se ekipi ynë mund të përmbushë të gjitha kërkesat dhe nevojat e klientëve tanë. Ne i shohim kolegët tanë nga e gjithë bota, të cilët e bëjnë këtë punë më së miri. Megjithatë, ne respektojmë vet origjinalitetin tonë, sepse koncepti ynë është unik.

Ne përpiqemi të përmirësojmë punën tonë dhe qëllimi ynë është të rrisim ofertën, në mënyrë që t'u ofrojmë klientëve tanë produktet më të mira. Ne bashkëpunojmë me kompani, individë dhe persona juridikë dhe ne dallojmë për produkte cilësore dhe çmimet më të mira për derivatet.

Na vizitoni në Zubin Potok dhe shihni vetë cilësinë e punës sonë. Për më shumë informacion lutemi na kontaktoni, ne jemi në shërbimin tuaj.
 • pon

  6-22h

 • uto

  6-22h

 • sre

  6-22h

 • čet

  6-22h

 • pet

  6-22h

 • sub

  6-22h

 • ned

  6-22h

Ukoliko ste zainteresovani za proizvode i usluge firme, ostavite upit i dobićete odgovor u najkraćem mogućem roku. Upit će biti vidljiv na portalu

OCENI PREDUZEĆE

 • 064 811 23 09
 • info@moja-delatnost.rs